PROGRAMATİK SATIN ALMA

Programatik satın alma sayesinde doğru kişiye alakalı bir reklamla ulaşabilirsiniz.

Sağladığı En Önemli Avantaj; Programatik Satın Alma data kullanımına olanak tanır ve bu sayede reklam bütçenizi ürün ve hizmetlerinizi arayan kullanıcılarla harcamış olursunuz.

Neden Programatik?

Data Hedefleme

Programatik satın alma ile reklamlarınızın gösterimi sadece hedeflenen datalara yapılır ve potansiyel müşterileriniz tarafınızdan görüntülenir.

Bütçenizi Potansiyel Müşterinize Harcarsınız

Programatik satın alma doğru kişiye alakalı bir reklamla, etkili şekilde ulaşmanızı sağlar. Bir zamanlar başınızdan geçen baştan çıkarıcı süreçleri ortadan kaldırır.

Retargeting

Programatik Satın Alama Retargeting ile müşterilerinizi dilediğiniz sıklıkla yeniden hedeflersiniz. Yeni ürün/hizmetlerinizi duyurur veya markanızı hatırlatırsınız.

Kampanya Optimizasyonları

Programatik Satın Alma ile tüm veri kaynakları detaylı şekilde analiz edilir. Kampanyanız sürekli olarak ve reklamlarınıza ilgi gösteren veri kaynakları doğrultusunda optimize edilerek en yüksek verimi almanız sağlanır.

6 Akıllı Özellik

01

Akıllı açık arttırma

Kampanyanızın etkisini açık arttırma detaylarını anlık düzenleyerek kampanyalarınızın etkisini en yüksek düzeye çıkartabilirsiniz.

02

Arama ve Hedefleme

Gelişmiş arama ve yeniden hedefleme seçenekleri DSP’nin içine gömülmüş durumda.

03

Frekans Düzenleme

Gelişmiş görülebilirlik takibi ve kontrolü.

04

Özel Envanter

Benzersiz görüntülü, video ve mobil envanter seçenekleri.

05

Çapraz Aygıt Yönetimi

Tahmin etmek gerekmeden tüm aygıt ve platformlar için tek noktadan yönetim kabiliyeti.

06

Gerçek Zamanlı Optimizasyon

Açık arttırma durumunda makine öğrenimi ve anlık otomatik müdahale.

Raporlama
Analiz

Programatik Satın Alma ile kampanyanızın tüm raporlaması dünyanın en güvenilir “tarafsız ölçüm şirketleri” aracılığı ile gerçekleşir.  Böylelikle reklam verenin aldatılma olasılığı tamamen ortadan kalkar.  Faturalandırma işlemleri de tarafsız ölçüm şirketleri raporları doğrultusunda gerçekleşir.

Raporlama ve Analiz
Optimizasyon
Performans
Optimizasyon

Görüntülü reklamlar bir zamanlar kör araçlardı, ancak programatik satın alma, onları uygun bir şekilde kullanılması durumunda, yüksek maliyet verimliliği ve öngörülebilen sonuçlar üretme yeteneğine sahip hassas aletler haline getirdi.

Bu sayede harcadığınız bütçe karşılığında alacağınız hizmetin ne olacağı artık sürpriz olmak yerine sizin kontrolünüzde olmuş oldu.

Kimlerle Çalışıyoruz?

Size uygun projeyi birlikte oluşturalım

Hemen arayın ve size uygun projeyi birlikte ayarlayalım. Türkiye'nin neresinde olursanız olun hızlı ve güçlü iletişim kanallarımızla ve yıllara yayılan reklamcılık tecrübemizle ihtiyaçlarınızı detaylı olarak belirliyoruz.